^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


W sobotę 17.01.2015 r. odbył się w Jaśle XV turniej halowy o Puchar Prezesa Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Janusza Przetacznika dla rocznika 2006. W turnieju zagrało 7 drużyn systemem każdy z każdym. Zwycięsko z tej rywalizacji wyszła drużyna UKS 6 Jasło. Drugie miejsce zajął zespół Partizana Bardejov, a trzecie Bardomed Krosno. Turniej był bardzo wyrównany, zanotowano dużo remisów, a różnice punktowe w końcowej klasyfikacji były niewielkie. Drużyna UKS TEMPO Nienaszów zajęła 5 miejsce w turnieju.

 

 

nien turniej halowy 1

Drużyna zanotowała jedno zwycięstwo z AP Jasło, trzy remisy z Iglopoolem Dębica, Partizanem Bardejov i MOSiR-em Brzozów oraz dwie przegrane z UKS 6 Jasło i Bardomed Krosno. Cieszy fakt, że mimo braku – z powodu chorób – dwóch podstawowych zawodników nie ustępowaliśmy innym bardziej doświadczonym drużynom. Martwią stracone bramki i punkty w końcówce turnieju, gdy zawodnikom brakowało już sił. Powodem była zbyt krótka ławka – jako jedyni graliśmy tylko z jednym rezerwowym. Pozostałe drużyny miały od 4 do 8 rezerwowych zawodników.

Apelujemy do rodziców dzieci z gminy Nowy Żmigród oraz ościennych miejscowości o wysyłanie dzieci z roczników 2003 – 2009 na treningi do naszej szkółki. Zapewniamy profesjonalne treningi, przyjazną atmosferę, letnie obozy piłkarskie, naukę odpowiedzialności, współpracy z innymi, zasad fair play, stroje sportowe i udział  w turniejach piłkarskich. W styczniu i w lutym będziemy brali udział jeszcze w 12 różnych turniejach, w tym 6 na feriach zimowych.

nien turniej halowy 2

Bogusław Sterkowicz

Region Żmigrodzki

  • Region Żmigrodzki

Zarządzanie kryzysowe

Rozkłady Jazdy

  • Rozkłady jazdy

Mapa gminy

  • Mapa gminy