^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Tańczyć każdy może, trochę lepiej lub trochę  gorzej … – taka parafraza tekstu piosenki Jerzego Stuhra jest jak najbardziej na miejscu jeżeli chodzi o kurs tańca. Obecnie w Kątach  Stowarzyszenie rozwoju i promocji wsi Kąty – Pokolenie realizuje projekt w ramach Programu Operacyjnego FIO. Zajęcia z kursu tańca odbywają się co tydzień pod nazwą ” Młodzi tańcują starsi pokazują”. Zajęcia prowadzi  instruktor Adam Berkowicz.

 

 

W kursach tańca bierze udział około 70 osób w różnym wieku. Sala na zajęciach jest pełna, zajęcia odbywają się raz w tygodniu i przez najbliższe 6 tygodni istnieje jeszcze możliwość bezpłatnego udziału w kursie. Najbliższe zajęcia we wtorek o godzinie 18.00.

Kursy tańca są tylko jednym elementem z realizowanego projektu przez Stowarzyszenie Pokolenie, który nosi nazwę „ Uniwersytet pod strzechą” , dlatego też w ramach projektu każdy może znaleźć zajęcia odpowiadające swoim zainteresowaniom.

 

Projekt jest realizowany na rzecz integracji społecznej a zajęcia są skierowane dla każdej grupy wiekowej. Tak aby każdy mógł przyjemnie spędzić wolny czas i rozwinąć swoje umiejętności. Myślę, że z trwających kursów tańca zadowolona jest szczególnie młodzież, która jak widać chętnie przychodzi na zajęcia -  mówi Prezes stowarzyszenia Krystyna Źrebiec.

Na kursie młodzież poznaje podstawowe kroki tańca towarzyskiego, który jak wiadomo jest w życiu przydatny.

Region Żmigrodzki

  • Region Żmigrodzki

Zarządzanie kryzysowe

Rozkłady Jazdy

  • Rozkłady jazdy

Mapa gminy

  • Mapa gminy