^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Łężyny obroniły tytuł z przed roku! Tym razem na IV Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora GOK-u  16 lipca zgłosiło się siedem drużyn, rywalizacja była zacięta i po ostrym boju „HardCorowe Koksy” z Łężyn wygrały mecz finałowy z Łysą Górą.

 

 

Drużyny, które zgłosiły się do turnieju to zawodnicy z: Łysej Góry, Mytarki, Łężyn, Starego Żmigrodu, Nienaszowa, Sośnin oraz Kątów.  Poziom gry zawodników z roku na rok wzrasta, o pierwsze cztery miejsca toczył się zacięty bój a emocje udzielały się widzom. Razem z zawodnikami przyjechały na „Oazę Spokoju” grupy wsparcia aby kibicować swoim drużynom.

   

Po ostrej rywalizacji turniejowej drużyny uklasyfikowały się na następujących pozycjach:

1.     „HardCorowe Koksy” z Łężyn

2.     „Hity” Łysa Góra

3.     „Razem w Przyszłość” Sośniny

4.     „Tempo” Nienaszów

5.     „AZS” Kąty
6.     „Błyskawica” Stary Żmigród

7.     Mytarka

Walka o pierwsze cztery miejsca była ciężka ponieważ poziom gry zawodników był podobny i o zwycięstwie zadecydowało szczęście i indywidualni zawodnicy. W drużynie zwycięzców  na pochwały zasługuje Adrian Musiał, który niejednokrotnie w zagrywkach potrafił zaskoczyć przeciwnika i zdobyć  decydujące punkty dla swojej drużyny.

 

Organizatorem Turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie a puchar Dyrektora był najwyższym celem dla zawodników. W trakcie rozgrywek zawodnicy mogli posilić się kiełbasą z grilla i odpocząć na „Oazie Spokoju” Podgórami w Nowym Żmigrodzie. Po turnieju dyrektor GOK-u Jerzy Dębiec wręczył zwycięzcom Puchary oraz nagrody w postaci piłek.

Region Żmigrodzki

  • Region Żmigrodzki

Zarządzanie kryzysowe

Rozkłady Jazdy

  • Rozkłady jazdy

Mapa gminy

  • Mapa gminy