^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


10 czerwca 2011 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiej kampanii ,,Postaw na rodzinę'' realizowanej w pięciu szkołach z terenu gminy.

 

 

W spotkaniu uczestniczyli: wójt Krzysztof Augustyn, przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Źrebiec, Sylwia Sudyka przedstawiciel Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, dyrektorzy szkół: Alicja Witkowska z Zespołu Szkół w Nowym Żmigrodzie, Alicja Nowacka z Gimnazjum w Kątach, Cecylia Piwowar ze Szkoły Podstawowej w Kątach, Zdzisław Brocławik z Zespołu Szkół w Nienaszowie oraz Marcin Wierdak ze Szkoły Podstawowej w Makowiskach. Podsumowania działań w każdej szkole dokonały szkolne koordynatorki: Joanna Kmieć, Maria Stoś, Joanna Dykas, Halina Kępska i Magdalena Kopciowska. Rozdano także nagrody za Gminny Konkurs Fotograficzny ,,Moja rodzina najlepsza pod słońcem''. Oceny zdjęć dokonali Halina Pietruś – Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Sylwia Sudyka – przedstawiciel GKRPA, Tomasz Walowski – uczeń LO w Nowym Żmigrodzie, laureat wielu konkursów fotograficznych. Nagrodzono: Jana i Krzysztofa Źrebców z SP w Kątach, Jakuba Idzika, Jakuba Roczniaka, Macieja Tłuściaka, Bartłomieja Sypnia i Michała Marcińca z ZS w Nowym Żmigrodzie oraz Filipa Masteja z ZS w Nienaszowie.

 

Wręczono także certyfikaty współtwórców kampanii i nagrody dla szkół biorących udział w akcji. Certyfikaty "Nauczyciel przyjazny rodzinie'' odebrały szkolne koordynatorki oraz nauczyciele zaangażowani w ten projekt m.in: Małgorzata Tłuściak i Olga Idzik. Krótką część artystyczną dotyczącą rodziny przedstawiły dzieci z SP w Kątach – Aleksandra Frankiewicz, Klaudia Tobiasz, Magdalena Wielgosz i Jan Źrebiec. Na zakończenie spotkania pan wójt zaprezentował zebranym zdjęcia Gminy Nowy Żmigród widziane z lotu ptaka. Spotkanie przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze. Zdjęcia wykonał Jerzy Idzik.

Joanna Kmieć 

Region Żmigrodzki

  • Region Żmigrodzki

Zarządzanie kryzysowe

Rozkłady Jazdy

  • Rozkłady jazdy

Mapa gminy

  • Mapa gminy