^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Około 800 kobiet  17 marca w Filharmonii Rzeszowskiej spotkało się z Anną Komorowską.  W spotkaniu organizowanym przez Elżbietę Łukaciejewską  pt. „Kobieta Aktywna” uczestniczyła też delegacja aktywnych kobiet z Gminy Nowy Żmigród.

 

 

Każda kobieta jeżeli chce i ma jakieś wsparcie to może być kobietą aktywną i szczęśliwą z tego powodu- powiedziała dziennikarzom przed spotkaniem Pani Prezydentowa.

Spotkanie prowadził konferansjer Mariusz Zieliński. W programie wieczoru były zaplanowane trzy panele dyskusyjne. W pierwszym panelu udział wzięły Anna Komorowska, Irena Wóycicka, podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta i Małgorzata Chomycz, wojewoda podkarpacki. Pani prezydentowa na pytania konferansjera odpowiadała z poczuciem humoru. Zapytana min. o aktywność kobiet i samej Pani Prezydentowej odpowiedziała: Jeżeli pan myśli, że ja tylko leżę i pachnę, to się pan myli.  

Kolejne dyskusje odbywały się w panelach samorządowym i społecznym. Panel samorządowy to min. rozmowa z Renata Szczepańską, wójtem  gminy Cisna a panel społeczny to cięty język dziennikarki Alicji Resich-Modlińskiej.

 

W spotkaniu z Panią Prezydentową uczestniczyły trzy kobiety z Gminy Nowy Żmigród:  Maria Adamska gminna przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich  a także Krystyna Źrebiec oraz Kazimiera Skrzęta.

Panie uczestniczące w spotkaniu mogły wielokrotnie usłyszeć , że kobietą aktywną jest każda kobieta, która potrafi połączyć różne dziedziny życia.  A takich kobiet w naszej gminie nie brakuje.

Region Żmigrodzki

  • Region Żmigrodzki

Zarządzanie kryzysowe

Rozkłady Jazdy

  • Rozkłady jazdy

Mapa gminy

  • Mapa gminy