^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Tym razem Zespół Szkół w Nienaszowie zorganizował zawody piłki nożnej halowej. Turniej był podzielony na trzy grupy: pierwsza Szkoły Podstawowe kl. 5-6, druga Gimnazja oraz trzecia kl. 4 i młodsi ze Szkół Podstawowych, która zagra w środę 16 marca.  

 

 

3 marca w grupie Szkoły podstawowe kl. 5-6 zmierzyły się chłopcy z: Kątów, Nienaszowa i Nowy Żmigród . Zwycięzcą okazała się Szkoła Podstawowa w  Nowym Żmigrodzie, miejsca drugie i trzecie zajęły odpowiednio : Nienaszów i Kąty. Natomiast dziewczyny grające w piłkę wystawiły Szkoły Podstawowe z Kątów oraz z Nienaszowa – zwyciężyły dziewczyny z Kątów.

 

W grupie Gimnazjalistów, której rozgrywki odbyły się 10 marca, wśród drużyn męskich były Gimnazja z: Nienaszowa, Kątów, Nowego Żmigrodu oraz Łężyn, czyli wszystkie gimnazja z terenu Gminy Nowy Żmigród. W tej grupie walka o 1 miejsce była zacięta, po dwa wygrane mecze miały drużyny z Nienaszowa i Nowego Żmigrodu – zdecydowała ilość strzelonych bramek, dodatkowo ostra gra zawodników była wyzwaniem dla sędziujących nauczycieli. 

 

Wśród dziewczyn z Gimnazjum do zawodów stanęły drużyny z Kątów, Łężyn oraz dwie drużyny z Nienaszowa i tutaj również walka o pierwsze miejsce była zacięta, ponieważ jak i w przypadku chłopców Nienaszów oraz Kąty miał po dwa wygrane mecze i tutaj również o pierwszym miejscu zdecydowała ilość zdobytych bramek.

 

Miejsca zajęte przez Gimnazja prezentowały się w następujący sposób:

Miejsce

Chłopcy

Dziewczęta

1

Nienaszów

Nienaszów

2

Nowy Żmigród

Kąty

3

Łężyny

Łężyny

4

Kąty

Nienaszów

Młodzi zawodnicy ćwiczyli przed zawodami pod okiem swoich nauczycieli wuefu. Jedni lepiej inni gorzej, co widać po wynikach. Mimo wszystko liczą się chęci do uprawiania sportu i każda drużyna jest zwycięzcą, ponieważ stanęła do walki o upragnione, w każdym sporcie, pierwsze miejsce.

 

Region Żmigrodzki

  • Region Żmigrodzki

Zarządzanie kryzysowe

Rozkłady Jazdy

  • Rozkłady jazdy

Mapa gminy

  • Mapa gminy