^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


W walentynki, 14 lutego, w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kątach miała miejsce niecodzienna zabawa taneczna.

 

 

Niecodzienna z kilku powodów. Po pierwsze ponieważ odbyła się w światowy dzień zakochanych. Po drugie uczniowie gimnazjum bawili się w rytmach muzyki z lat 80-tych. Ponadto większość uczniów założyła stroje typowe dla lat 80-tych.

 

Najlepiej przebrani uczniowie zostali nagrodzeni za pomysłowość i odwagę. W Walentynkowy wieczór nie zabrakło nagród dla uczniów, którzy zmierzyli się w kilku konkurencjach. Wybrano Walentyna i Walentynkę na podstawie głosów oddawanych na sympatyczną koleżankę i sympatycznego kolegę. Repertuar wieczoru wzbogacił konkurs karaoke. Każdy uczeń wchodząc na sale otrzymał swój numerek. Wśród numerków rozlosowano po zakończeniu zabawy upominki.

 

Duża pula nagród była możliwa dzięki hojności lokalnych przedsiębiorców, którzy zasponsorowali nagrody i poczęstunek dla uczniów z Kątów. Wśród sponsorów znaleźli się: Sklep Meblowy państwa Wielgoszów, Zajazd „Pod Małym Laskiem”, Firma Jan-Pol, Sklep ABC w Kątach,  Hurtownia „Kmiecik” z Nowego Żmigrodu, Masarnia Nowy Żmigród, Magurski Park Narodowy oraz Stowarzyszenie Subregion Magurski – „Szansa na rozwój”.

 

Organizatorami zabawy walentynkowej była dyrektor gimnazjum Alicja Nowacka oraz administracja strony www.nowyzmigrod.eu

Dzieci bawiły się świetnie w rytmach muzyki z lat młodości ich rodziców. Zabawa Walentynkowa  w stylu lat 80-tych to kolejny dowód na to, że muzyka łączy pokolenia.

Region Żmigrodzki

  • Region Żmigrodzki

Zarządzanie kryzysowe

Rozkłady Jazdy

  • Rozkłady jazdy

Mapa gminy

  • Mapa gminy