^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Wieczorami podczas ferii w budynku Gimnazjum w Kątach, każdy kto posiada chociaż chwilę wolnego czasu może znaleźć coś dla siebie. Młodzież trenuje przed zbliżającym IV Gminnym Halowym Turniejem  Piłki Siatkowej „Open”, a starsze panie oraz dzieci uczą się Quilling-u.

 

 

Dzięki uprzejmości Sołtysa wsi Tadeusza Źrebca i działaniom jakie prowadzi stowarzyszenie Pokolenie możliwe jest aktywne spędzanie wolnego czasu. W treningach piłki siatkowej bierze udział nie tylko młodzież z Kątów ale również i z okolicznych miejscowości: Jaworza, Desznicy a nawet ze Starego Żmigrodu. 29 stycznia zapowiada się zacięta walka o Puchar Dyrektora GOK-u.

 

Dla pań, jak i dla dzieci zajęcia Quilling-u są świetną zabawą. Z kawałków papieru powstają wspaniałe ozdoby. Quilling to technika z rodzaju papieroplastyki służąca do tworzenia ozdób z wąskich pasków papieru zwiniętych na kształt sprężyny spiralnej i odpowiednio uformowanych przez zgniecenie zewnętrznych warstw papieru. Zarówno dzieciom jak i dorosłym podczas zajęć, prowadzonych przez panią Magdę Wokurkę, nie brakowało pomysłów na nowe wzory dekoracyjne.

 

Aktywne spędzanie wolnego czasu to przede wszystkim dobra zabawa ale także możliwość na rozwijanie swoich umiejętności. Najlepiej można rozwijać się w grupie, ponieważ wytwarza się rywalizacja, która mobilizuje każdego do koncentracji  i poprawy swoich umiejętności poprzez trening a trening przecież czyni mistrza.

Region Żmigrodzki

  • Region Żmigrodzki

Zarządzanie kryzysowe

Rozkłady Jazdy

  • Rozkłady jazdy

Mapa gminy

  • Mapa gminy