^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Przed rozpoczęciem ferii dzieci z przedszkola w Nowym Żmigrodzie obdarowały babcie i dziadków z okazji zbliżającego się ich święta.

 

 

Przedszkolaki w różnym wieku wraz z opiekunkami z przedszkola przygotowały niespodzianki dla babci i dziadka. W pierwszej kolejności najmłodsze dzieci zaprosiły swoich dziadków i babcie do przedszkola. Przygotowały dla nich piosenki i laurki a pedagodzy z przedszkola zaprosili seniorów na gorącą herbatę i słodkie ciasto.

 

Nieco starsze dzieci przygotowały jasełka, które przedstawiły w budynku GOK-u w Nowym Żmigrodzie. Kolorowe stroje, wesołe piosenki, dużo wierszyków i wiele radości w sercach maluchów – tak w skrócie wyglądała scena. Po części artystycznej dzieciaki wręczyły babciom i dziadkom  zrobione w przedszkolu kolorowe serca i korale.

 

Na zakończenie wnuczęta bawiły się wspólnie z babciami i dziadkami. Babcie miały za zadanie utworzyć jak najdłuższą obierkę z jabłka i rozpoznać wnuczęta z zawiązanymi oczami. Natomiast dziadkowie odbijali ping-ponga i rozpoznawali swoje pociechy po głosie. Seniorzy bawili się świetnie a na twarzach maluchów malował się  uśmiech od ucha do ucha.

 

Dziadkowie i babcie na co dzień czują wielką radość z możliwości spotykania się z wnuczętami a maluchy bawią się świetnie w ich towarzystwie. Dlatego z okazji zbliżającego się dnia dziadka i babci niech płynie rzeka gorących uczuć, ze strony dzieci, dla każdej babci i każdego dziadka.

Region Żmigrodzki

  • Region Żmigrodzki

Zarządzanie kryzysowe

Rozkłady Jazdy

  • Rozkłady jazdy

Mapa gminy

  • Mapa gminy