^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


W piątek 7 stycznia w Kątach miało miejsce spotkanie opłatkowe PSL-u, na które przybyli członkowie partii z całego powiatu.

 

 

Spotkanie miało charakter podziękowania członkom za aktywne poparcie swoich kolegów i koleżanek podczas wyborów, w których do różnych szczebli samorządu terytorialnego startowało z list PSL 44 członków tej partii. Ludowcy w wyborach do samorządu terytorialnego w naszym powiecie otrzymali ponad 20% głosów.

 

Szczególne podziękowania złożyli wybrani do rady powiatu z list PSL-u : wicestarosta Franciszek Miśkowicz (prezes powiatowego PSL), członek zarządu powiatu Jan Urban,  wiceprzewodniczący rady powiatu Grzegorz Pers, przewodnicząca komisji Finansowo-Budżetowej Dorota Woźniak. Swoje podziękowania wraz z ciepłymi życzeniami noworocznymi przesłał także  Dariusz Sobieraj  z Krosna, który został wybrany do sejmiku województwa podkarpackiego. Za duże poparcie podczas wyborów podziękował też Antoni Wydro obecny wicekurator oświaty.

Na spotkaniu opłatkowym zaprezentował się folklorystyczny zespół Pokolenie z Kątów, który zachęcił wszystkich do wspólnego kolędowania. Błogosławieństwa udzielił ksiądz Stanisław Mirek proboszcz z parafii Kąty.

 

Na podsumowanie spotkania ludowcy połamali się wspólnie opłatkiem i zasiedli do wieczerzy, podczas której mogli sobie przypomnieć smak potraw wigilijnych. 

Region Żmigrodzki

  • Region Żmigrodzki

Zarządzanie kryzysowe

Rozkłady Jazdy

  • Rozkłady jazdy

Mapa gminy

  • Mapa gminy