^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Obchody święta niepodległości odbywają się w wielu miejscach.Jednym z nich była szkoła podstawowa im. Adama Mickiewicza w Kątach. Uczniowie przygotowali dla dorosłych lekcję patriotyzmu.10 listopada wieczorem dzieci w programie słowno-muzycznym  zaprezentowały Polskę niepodległą i szereg pieśni patriotycznych.

 

 

Wszyscy rodzice uczniów pojawili się w szkole dzięki pomysłowości pani dyrektor Cecylii Piwowar, która wpadła na wspaniały pomysł aby zaprosić rodziców na wywiadówkę i przy okazji wspólnie rozpocząć obchody Święta Niepodległości.  Była to piękna lekcja, która zaszczepiła w dzieciach patriotycznego ducha i przypomniała dorosłym, że dzięki poświęceniu i heroicznym postawom naszych przodków żyjemy w wolnej Polsce. Na koniec dzieci złożyły życzenia dla Polski, które umieściły w sercach białego i czerwonego koloru na mapie naszego kraju.

 

Po uroczystości zastępca wójta Franciszek Miśkowicz i sołtys wsi Tadeusz Żrebiec przypomnieli dorosłym, że wszyscy tworzymy niepodległą ojczyznę i decydujemy o losach naszego kraju, nad którym opiekę powierzamy naszym przedstawicielom nie tylko w sejmie ale przede wszystkim na niższym szczeblu  jakim jest gmina. Dlatego w zbliżających się wyborach powinniśmy oddać swój głos na ludzi sprawdzonych, dla których dobro społeczeństwa jest najważniejsze. 

Region Żmigrodzki

  • Region Żmigrodzki

Zarządzanie kryzysowe

Rozkłady Jazdy

  • Rozkłady jazdy

Mapa gminy

  • Mapa gminy